Menu

NASI SPECJALIŚCI


Wzrok to nasz najważniejszy zmysł. Wady wzroku są często kompensowane przez nadmierny wysiłek mózgu, a schorzenia oczu zazwyczaj nie bolą.
Zatem czy źle widzisz czy też dobrze, to zapraszamy serdecznie na wizytę kontrolna do naszego gabinetu okulistycznego, gdzie czekają na Państwa nasi wysoko kwalifikowani Specjaliści.

Nasza firma specjalizuje się w korekcji wad wzroku. Specjaliści przeprowadzają kompleksowe badanie oczu, w czasie którego oceniają ogólny stan oczu, badają ostrość wzroku i dopasowują okulary oraz soczewki kontaktowe.

W trosce o Państwa czas, prosimy bardzo o wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie terminu wizyty lub rejestrację on-line z Naszej strony internetowej www.nemezis.net.pl

Nasi specjaliści:

- dr n. med. Ewa Lange- Specjalista chorób oczu
Od 1993 roku pracowała na swoje doświadczenie w Pracowni Chirurgii Refrakcyjnej Szpitala Klinicznego Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ponad 17 lat pracy przy stole operacyjnym. II stopień specjalizacji. Doktorat z zakresu chirurgii refrakcyjnej. Wykonane ponad 20 tys. zabiegów. Jest autorką bardzo licznych prac i prezentacji naukowych dotyczących chirurgii okulistycznej. Odbyła liczne szkolenia praktyczne, m.in. zagraniczne z zakresu doskonalenia laserowej korekcji wzroku i leczenia stożka rogówki: 2008 r. Hiszpania Alicante, 2009 r. Hiszpania Barcelona, USA San Francisco i Filadelfia; 2013 r. Irlandia Dublin, Niemcy Norymberga.

- lek. med. Izabela Mikosińska – specjalista chorób oczu, obecnie pracuje na Oddziale Okulistycznym w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu

- lek. med. Joanna Klosek-Okaj – specjalista chorób oczu Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Specjalizuje się z zakresu okulistyki I i II stopnia odbyła na oddziale Okulistyki Miejskiego Szpitala w Rudzie Śląskiej i klinikach okulistycznych akademii medycznych w Bytomiu, Sosnowcu i Łodzi. Kilkanaście lat pracowała na oddziale okulistyki szpitala miejskiego w Rudzie Śląskiej oraz przyszpitalnej poradni jaskrowej a także w poradni leczenia zeza i niedowidzenia u dzieci. Od 2004 roku prowadzi również poradnię okulistyczną wchodzącą w skład Poradni Specjalistycznych, które sprawują kompleksową opiekę nad pacjentami chorymi na cukrzycę. Od 2013 r pracuje również w Voigt Medica gdzie zajmuje się kwalifikacja pacjentów do zabiegów refrakcyjnych, operacji zaćmy , diagnostyka i leczeniem stożków rogówki, AMD. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę z zakresu okulistyki. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu a szczególnie zapaleń powiek w przebiegu chorób skórnych, jaskry, zwyrodnienia plamki żółtej, retinopatii cukrzycowej. Diagnoza i leczenie dzieci z zezem oraz niedowidzeniem.

- mgr optometrii klinicznej Lucyna Orzeł Krupanek – dyplom optometrii klinicznej Salus University Pennsylvania College of Optometry, numer optometrysty NO11505. Uczestnik warsztatów terapii widzenia prowadzonych przez prof. W. C. Maplesa.

- mgr Sylwia Stolarczyk – optometrystka (numer optometrysty 13206), optyk okularowy, ortoptystka. Absolwentka studiów I stopnia na kierunku biofizyka, spec. optyka okularowa oraz studiów magisterskich na kierunku biofizyka, spec. optometria na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka Policealnej Szkoły Fizjoterapii w Chorzowie na kierunku ortoptystka. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Studiach Podyplomowych Kwalifikacyjnych Optometria. Członkini Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii oraz Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych. Finalistka ogólnopolskiego programu FORCE firmy Cooper Vision na najlepsza pracę magisterską dot. soczewek kontaktowych w 2014 roku. Uczestnik warsztatów terapii widzenia prowadzonych przez prof. W. C. Maplesa. W NZOZ Nemezis odpowiedzialna za diagnostykę widzenia obuocznego u dorosłych i dzieci oraz terapie widzenia (ang. Vision Therapy) pacjentów oparte na behawioralnym podejściu do pacjenta.

GABINET CZYNNY JEST OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

Wzrok
Pomoc